CZAS MOSINY
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Mosińskiej

Kalendarz wydarzeń

"Czas Mosiny"

Czas Mosiny nr 1(7) 2013

Małgorzata Kaptur: 24.01.2013 r.
Dziś ukazał się drukiem kolejny numer naszego czasopisma. W najbliższych dniach powinien dotrzeć do mieszkańców naszej gminy. Kolejny numer ukaże się w kwietniu. Życzymy miłej lektury.

więcej

Czas Mosiny - statystyki

Małgorzata Kaptur: 9.11.2012
aktualizacja 10.11.2012 - list do redakcji

Trzeci numer "Czasu Mosiny" w ilości 8 tys. egzemplarzy trafił już do mieszkańców naszej gminy. Jeśli ktoś papierowego wydania nie otrzymał, proszę o kontakt.
Dużą ogladalnością cieszy się elektroniczne wydanie naszej gazety. 

więcej

Opinie do Nr 3 "Czasu Mosiny"

Małgorzata Kaptur: 19.10.2012 r.
W ostatnim, trzecim numerze "Czasu Mosiny" zachęcamy do dyskusji. Jeśli chcesz coś dopowiedzieć, skomentować, rozwinąć czy wyrazić sprzeciw - możesz to tutaj zrobić.

więcej

"Czas Mosiny" w liczbach

Małgorzata Kaptur: 10.07.2012 r.
7,5 tys. egzemplarzy "Czasu Mosiny" dotarło już do mieszkańców naszej gminy.  W ciągu tygodnia zanotowaliśmy ponad 2 tys. wejść na elektroniczne wydanie naszej gazety. 
"Czas Mosiny" jest bezpłatnym pismem finansowanym ze środków własnych radnych Koalicji Samorządowej i członków Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Ziemi Mosińskiej.

więcej

"Czas Mosiny" - ANKIETA

W czerwcu ukaze się drugi numer "Czasu Mosiny". Najwyższa pora poprosić o ocenę i dobre rady. Proszę o przesłanie ich w dowolnej formie. Pomocą może posłużyć przygotowana przeze mnie krótka ankieta.
Za wszystkie uwagi juz teraz dziękuję. 
                                                                                                    Małgorzata Kaptur

więcej

CZAS MOSINY

Małgorzata Kaptur: 18.04.2012

Dziś ukazał się po dłuższej przerwie pierwszy numer "Czasu Mosiny".
W najbliższych dniach dotrze do Państwa domów. Cóż mogę powiedzieć ponad to, co napisałam w gazecie? Chciałam jak najlepiej, a jaki jest efekt końcowy ocenicie Państwo sami.

więcej

"Czas Mosiny"

MK: 4.03.2012

Pod koniec miesiąca ukaże się  "Czas Mosiny". Będzie to bezpłatne czasopismo, które dotrze do większości domów w naszej gminie. Mieszkańcy  gminy są niedoinformowani. Nie mają wiedzy o wielu istotnych  problemach. Aby mogli sobie wyrobić własne zdanie potrzebują niezależnego od burmistrza źródła informacji.

więcej