CZAS MOSINY
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Mosińskiej

Kalendarz wydarzeń

Przychodnia na Dworcowej

Data: 2014-09-29

NFZ i Vis Medica informują

Jedna z mieszkanek Mosiny przesłała nam odpowiedż, którą otrzymała z NFZ. Dziękujemy za jej udostępnienie.

więcej
Data: 2014-09-23

Pacjenci zostali na lodzie

Dziś rano pacjenci spółki Vis Medica mogli tylko pocałować klamkę i odejść z miejsca, w którym leczyli się całe lata i w którym pozostały ich kartoteki. Zastali drzwi  zamknięte, a na nich informację, że  "z powodu remontu część przychodni (parter i piętro) będzie nieczynna do odwołania. Nieupoważnionym wstęp wzbroniony. Za utrudnienia przepraszamy". Poniżej umieszczono adresy 3 innych przychodni świadczących usługi lekarza rodzinnego w ramach NFZ.  Matki, które przyszły do poradni z dziećmi na umówione szczepienia i pozostali pacjenci byli zdezorientowani i zdenerwowani.

więcej
Data: 2014-06-16

Remont w przychodni?

Dziś spółki MEDICOMPLEX i MARMAX rozpoczynają remont przychodni. W piątek pojawił się na stronie internetowej NFZ komunikat informujący, że mogą wystąpić trudności w dostępie do świadczeń. NFZ prowadzi  procedurę wyjaśniająca w tej sprawie.

więcej

Przetargi i ich skutki - przychodnia i Selekt

 Małgorzata Kaptur: 16.12.2013 r.
Po trzech nierozstrzygniętych przetargach na wynajem przychodni Burmistrz zarządził rokowania.Konsorcjum Vis Medica i Consenus nie zakwalifikowały się do drugiego etapu. Nowym gospodarzem obiektu na 10 lat została firma Medicomplex. 
Przetarg na odbiór odpadów komunalnych unieważniono. Konsorcjum Remondis i mosiński ZUK złożyły ofertę znacznie przekraczającą mozliwości Selektu.

więcej

Dr Zbigniew Andrusiak o sytuacji

 Małgorzata Kaptur: 19.12.2013 r. godz. 21.33
Przed chwilą jeden z mieszkańców przesłał mi ulotkę-list doktora Zbigniewa Andrusiaka. 
Napisał tak: 
Pani Małgorzato,  wpadła mi dzisiaj do ręki ulotka, którą chciałbym Pani przekazać, a dotyczy ona losów służby medycznej w Mosinie. Odnosi się wrażenie, że Urząd Miasta i Gminy oraz jej podlegli pracownicy po raz kolejny działają na szkodę mieszkańców miasta Mosina.

więcej

Spotkanie lekarzy i właścicieli spółek z radnymi

 Małgorzata Kaptur: 21.01.2014 .
Dzisiaj w posiedzeniu Komisji Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej uczestniczyli przedstawiciele spółek biorących udział w przetargu na wynajem przychodni przy ul. Dworcowej.

więcej