CZAS MOSINY
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Mosińskiej

Kalendarz wydarzeń

Drukuj PDF Wyślij link

TO JEDNAK S P A L A R N I A!

Małgorzata Kaptur: 5.12.2011 r.

Burmistrzowie oraz przedstawiciele firmy Dudek&Kostek uparcie twierdzą, ze zakład przetwarzający zużyte opony w procesie pirolizy, a następnie spalający powstałe w jej wyniku gazy i olej popirolityczny to nie jest spalarnia. "Merkuriusz" uspokaja mieszkańców - "Spalarni nie będzie!"   Stowarzyszenie Technologii Ekologicznych SILESIA jest  innego zdania...

odwołanie_od_decyzji burmistrza do SKO

 
 


KomentarzeAlina
2011-12-07 13:07:48
Merkuriusz uspokaja "spalarni nie bedzie" i może skutecznie omamić ludzi. Nie wszyscy korzystają z internetu i wiedzą więcej niz napisze Markuriusz. Konieczna jest szeroka akcja ulotkowa dla mieszkanców.
pytanie do prawnika
2011-12-07 11:28:26
Pierwsza decyzja burmistrza została wydana z poświadczeniem nieprawdy, wynika to niezbicie z tego co jest opublikowane na tej stronie internetowej. Napisane było, że były konsultacje, a nawet na BIP-ie nie ogłosili. Czy władza może bezkarnie kłamać? Czy radni mają obowiazek społeczny zawiadomic prokuratora, czy takie zawiadomienie to tylko chęć zemsty opozycji, która zawsze "cos" znajdzie? Czy władza może poświadcać nieprawdę? Bo obywatel nie może, nawet za kilkaset złotych otrzymanych w związku z poświadczeniem nieprawdy jest scigany z mocy prawa. Czy burmistrz może bezkarnie poświadczac nieprawdę i działac na szkodę ludzi, którzy go wybrali? Może wypowie sie prawnik Gminy, któremu płacimy z naszych podatków.
Łukasz Kasprowicz
2011-12-06 14:25:09
Jak już kiedyś powiedziałem, nie wierzę w ani jedno słowo Ratajczaka i Zofii Springer
michu
2011-12-06 09:40:41
Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że mieszkańcy zostali pominięci celowo ?