CZAS MOSINY
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Mosińskiej

Kalendarz wydarzeń

Drukuj PDF Wyślij link

Wniosek do Burmistrza Gminy Mosina o odwołanie spotkania i uchylenie decyzji

Jan Marciniak: 7.12.2011 r.


 
KomentarzeAS wiórecki
2011-12-10 02:49:20
W sprawie spotkania 15 grudnia z mieszkańcami, które wydumała sobie Edyta Kwapich-Lenik realizując brudnymi, knajackimi sposobami lobbing na rzecz swych protektorów Dudka i Kostka powiem, że osoba która totalnie skompromitowała siebie i firmę ktorej jest pracownikiem nie ma prawa pokazać się na oczy tutejszym mieszkańcom. Ta firma - On Board PR Ecco Network - nie ma tego prawa! Brudne, niemoralne metody waszej pracy dyskwalifikują firmę z rynku PR. Piszę to, bo ostrzegam - jeśli pojawicie się tutaj i będziecie w żywe oczy okłamywać i tumanić chłopców na posyłki, bo tak nas traktujecie, to ja spowoduję, że otwierając w największej wyszukiwarce googlach waszą stronę, tuż obok znajdziecie pozycje, które opisywać będą wasze niegodne i nieuczciwe metody PR. Wyszukiwarka znajduje wpisy z mosińskiego blogu i strony Klubu Radnych Koalicja Samorządowa, więc bez żadnego problemu tak spreparuję i zmanipuluję wpisy, że otworzą się i przed i po waszej stronie firmowej! Sprężę się i wysmyczę taką antyreklamę waszej firmy, że do podręczników PR trafi ta manipulacja, a firmę omijać bedą z daleka potencjalni zleceniodawcy. I nie są to tylko pogróżki, bo ja czas mam, pisać (Bozia dała) potrafię, a Mosiniaków, choć mam do nich wiele żalu, nie dam w żywe oczy oszukiwać i durniów z nich robić. Cała niechęć Warszawy do Poznania i odwrotnie znajdzie tu swoje ujście. Na meczach z Legią też! Panie Prezesie - Panie Norbercie już doświadczacie złej aury, niech Pan wbije w google: "edyta kwapich-lenik". Widzi Pan co sie otwiera przy tym haśle? Same przekręty. Niech Pan dba o swoją firmę w sugerowany przeze mnie sposób, bo zniszczę jej dobre (o ile je dotąd ma) imię. No i nie do zobaczenia bo Pan odwoła to spotkanie - prawda?
nie mamy złudzeń
2011-12-08 11:29:26
W obliczu tylu kłamstw i matactw mieszkańcy utracili do władzy zaufanie. Nie chcemy by nm ktoś robił wodę z mózgu.
mieszkaniec Gminy
2011-12-08 11:11:21
Przed I decyzją i przed II decyzją burmistrz uważała, że konsultacje są przedwczesne, ale ponieważ prawo nakazuje konsultować tak uciążliwe inwetycje ze społeczeństwem, w decyzjach nie omieszkała napisać, ze konsultacje sie odbyły, dlaczego burmistrz nie napisała w decyzji, że konsultacje są przedwczesne? Teraz popiera sprzeciw? Może lepiej przyznać się do błędu i przeprosić?
protestujący mieszkaniec
2011-12-08 11:03:12
Firma miała 5 godzin na sesji, żeby przekonać nas do tego przedsięwzięcia i to jej się nie udało. Teraz ruch należy do burmistrza. Niech uchyli decyzje i nie wywiera nacisków na mieszkańców. To służy tylko tej firmie. Dosyć mącenia w głowie ludziom! NIE CHCEMY BYĆ KRÓLIKAMI DOŚWIADCZALNYMI! Czy burmistrz nie zrozumie, że upieranie sie przy tej decyzji to szkodzenie mieszkańcom?!
gość
2011-12-08 10:54:32
Bardzo dobre posunięcie, tak trzymać, nie pozwolić na gmatwanie sprawy. Burmistrz dwoi sie i troi, żeby ludziom zamącić w głowach. W Merkuriuszu oznajmia ludziom "Spalarni nie bedzie", a na stronie urzedu można sie dowiedzieć, że burmistrz popiera sprzeciw. To oznacza, ze popiera sprzeciw mieszkańców przeciw praktykom, które sama stosuje, sprzeciw mieszkańców na poświadczanie nieprawdy przez burmistrza, na manipulowanie na BIP-ie, ....
AS wiórecki
2011-12-08 10:51:57
Pani Irena ma rację. Tak jasno i zwiężle powinno to być napisane!
Małgorzata Kaptur
2011-12-07 20:34:21
Tak właśnie jest napisane - bezprzedmiotowe, bo może do niego ewentualnie dojść, kiedy po uchyleniu decyzji z 7 listopada, inwestor złoży kolejny wniosek. Wtedy dopiero burmistrz może wydać obwieszczenie i rozpocząć konsultacje. Teraz byłyby to działania promocyjne na rzecz firmy Dudek & Kostek. Takie spotkanie można a nawet trzeba było zorganizować w okresie od 17 lutego do 10 marca przed decyzją z 9 maja i we wrześniu przed wydaniem decyzji z 7 listopada. Teraz trzeba czekać na uchylenie decyzji.
Irena
2011-12-07 20:22:02
Należało podkreślić, że "zapowiedziane spotkanie ... jest bezprzedmiotowe, ponieważ w sprawie toczy się postępowanie odwoławcze".