CZAS MOSINY
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Mosińskiej

Kalendarz wydarzeń

Data: 2014-10-13 
Drukuj PDF Wyślij link

Wojciech Konieczny - kandydat na radnego - okręg 12

 51 lat, wykształcenie średnie, żona Marlena, córka Karolina.

Praca – 18 lat w firmie badawczej AGB Nielsen Media Research.

Zainteresowania: historia, elektronika, narciarstwo i jednoślady.

Mieszkam od urodzenia w Mosinie, praktycznie pod tym samym adresem. Dwanaście lat temu były pierwsze wybory, gdy mogliśmy bezpośrednio wybrać swojego burmistrza. Głosowałem na panią Zofię Springer, wierząc że przyniesie powiew świeżości, odmieni oblicze Mosiny. Z biegiem lat zrozumiałem że dla obecnych władz Mosiny interesy uprzywilejowanych grup są ważniejsze niż zwykli ludzie. Wystarczy pójść na spacer w głąb starych osiedli domków jednorodzinnych, aby zrozumieć że idea pani burmistrz tak zwanego „zrównoważonego rozwoju” legła w gruzach, już dawno temu. Dlatego, wraz z grupą mądrych i inteligentnych osób próbuję uświadomić mieszkańcom Mosiny, że obecny skład Rady Miasta, gdzie większość głosów posiada obecna pani burmistrz, nie może spełnić swojej podstawowej roli, czyli być organem tworzącym właściwe i dobre prawo lokalne.
Będąc prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Ziemi Mosińskiej,  wydającego niezależną gazetę „Czas Mosiny”, staram się aby wszyscy mieszkańcy gminy Mosina byli informowani o tym, jak pracuje nasz samorząd, jednocześnie wskazując inną drogę dalszego rozwoju.

Jeśli mieszkańcy okręgu numer 12 zdecydują że zdobędę mandat do Rady Miejskiej, moim priorytetem będzie likwidacja problemów komunikacyjnych w Mosinie oraz osiedlowa infrastruktura drogowa.

Głosować na mnie mogą mieszkańcy Krosna
ulice: 
Boczna, Krótka, Miodowa, Nektarowa, Olszynkowa, Osiedle Miodowe, Osiedle Olszynka, Polna, Tylna (od Bocznej do Piaskowej).


Z wyrazami szacunku

Wojciech Konieczny


KomentarzeWojciech Konieczny
2014-10-22 19:18:11
Szanowny Panie. Od tego roku obowiązuje nowa ordynacja, która w wyborach do Rad Miejskich i Gminnych przewiduje jednomandatowe okręgi wyborcze. Proszę zauważyć, że w moim okręgu mieszka także Pani Małgorzata Kaptur, w związku z tym uzgodniliśmy - aby wzajemnie się nie wykluczać - że ja wystartuję w innym okręgu. A w swoim "mateczniku" nikt z Panią Małgosią nie ma szans, tym bardziej że może wygrać tylko jedna osoba. Ot i cała tajennica :-)
mosiniak
2014-10-22 18:55:42
Panie Wojtku a dlaczego nie staruje pan ze swojego okręgu czyżby bał się pan że tam jest pan żle postrzegany? takie coś przypomina mi wybory do sejmu gdzie wysyła się spadochroniarzy w miejsca gdzie ich nikt nie zna z nadzieją że będą mieli szczęście.
Malina
2014-10-18 14:07:44
Również życzę powodzenia Panie Wojciechu!
83kubus
2014-10-17 22:14:50
Witam. Mam tylko jedno pytanie: a w jaki sposób zamierza Pan osiągnąć w/w cele? Pozdrawiam
Waldi
2014-10-16 16:06:50
Trzymam kciuki.Powodzenia.
t
2014-10-14 20:53:53
Takich ludzi trzeba więcej . Życzę powodzenia.