CZAS MOSINY
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Mosińskiej

Kalendarz wydarzeń

Data: 2014-11-10 
Drukuj PDF Wyślij link

Możliwość dodawania komentarzy została zablokowana

Autor: Małgorzata Kaptur 

 Z uwagi na to, że na naszej stronie nie ma możliwości komentowania po uprzednim zalogowaniu, a anonimowość zachęca w tym gorącym okresie przedwyborczym do podszywanie się pod inne osoby, wyłączyłam do 16 listopada możliwość dodawania komentarzy.

Jak wiecie Państwo, jestem moderatorem tej strony. Jako osoba kandydująca w wyborach mam w tym okresie wiele innych obowiązków i nie jestem w stanie na bieżąco monitorować wpisów. Nasz portal stał się poligonem dla walk podjazdowych różnych osób.

Strona będzie działała dalej - będą pojawiały się artykuły i komunikaty.
W uzasadnionych przypadkach będę podawała do wiadomości czytelników informacje przekazane mi w takim właśnie celu na pocztę m.kaptur@wp.pl.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, tam każdy może napisać, co myśli, ale musi wziąć za to odpowiedzialność, bo jego wypowiedź jest "podpisana".

Tym, którzy będą niniejszą decyzję komentować jako zamach na demokrację, radzę sprawdzić, czy strony pozostałych kandydatów posiadają możliwość swobodnego komentowania.

Kończąc, chciałabym wszystkim dać pod rozwagę następujący cytat, który w jakimś stopniu odnosi się również do naszej gminy.

Czy ktoś z Państwa wie, że w ostatnich wyborach samorządowych nie wzięło udziału ponad 10 tys. mieszkańców naszej gminy?

Co drugi uprawniony do głosowania nie idzie do lokalu wyborczego.

Dlaczego?

Bo ludzie nie wierzą, że coś można zmienić.

Obserwując poczynania kandydatów, warto pamiętać, że aktualnie rządzący są w uprzywilejowanej sytuacji.
Niech Państwa nie zwiedzie  profesjonalna kampania wyborcza urzędowego kandydata, ilość i jakość materiałów wyborczych, najlepsze miejsca na ich eksponowanie.

Liczy się nie opakowanie, a jego zawartość.


 


Komentarze